Mısırlıoğlu Mimarlık, 2005 yılında Mimar Cüneyt Darı tarafından kurulmuştur. Bugün ise Türkiye’nin önde gelen tasarım ofislerinden biri olan stüdyomuz İstanbul’un yanı sıra Miami, Dominik Cumhuriyeti ve Antalya’daki ofisleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Stüdyo kuruluşundan itibaren yapılan tasarımlarla küreselleşmeyi başarmış ve uluslararası projelerde başarılar kazanmıştır.

Uygulama ve tasarımlarımız sayesinde stüdyomuz, IDA Design Awards ve A’Design Award & Competition yarışmalarında çok sayıda ödüle layık görülmüştür. Cüneyt Darı ise DA’C World’s Leading Designer, ABB LEAF Awards, R World Rankings, The Plan Award, United Kingdom Property Awards ve Architecture Masterprize platformlarında ödüller ve birincilikler almıştır.

Projelerde önceliğimiz tasarımın sürdürülebilir ve zamansız olmasıdır. Bu anlayışla  inşa etmek, bütünsel olarak tasarım yapmayı da gerektirdiği için entegre tasarım ve yapının geleceğine odaklanarak çalışmak bize yenilikçi bakış açısı ve aynı zamanda ekonomik çözüm stratejisi kazandırmaktadır. Mısırlıoğlu Mimarlık, turizm kompleksi, rezidans ve ofislerin yanı sıra alışveriş merkezleri, kültür merkezleri, özel konutlar ve kamusal projeleri de aynı anlayışla çözmekte ve portföyünde bulundurmaktadır.

Tasarımlarımızda  iş ciddi bir titizlikle takip edilir, çözüm noktasında tüm enerji kullanılır  ve böylece ortaya iyi sonuçlar çıkartılır. Mekanın ihtiyaçlarına göre günümüzün teknolojisi ve geleceğin getireceği kavramlar göz önünde bulundurularak fonksiyonel, ekonomik, kullanışlı ve içinde kullanıcıya özel karakter detayları bulunduran mekanlar oluşturulur.

Mısırlıoğlu Mimarlık büyük ölçekli, ulusal ve uluslararası projelerde deneyimli bir stüdyo olarak dünya çapındaki mühendislik ve danışmanlık firmalarıyla işbirliğine öncelik verir. Yine bu ölçekte, mimarlık, şehir planlama, iç mimarlık alanlarında proje ve danışmanlık  hizmeti de veren ekibimiz sürekli kendini geliştirmekte, çevresel ihtiyaçlara önem göstermeyi daima ön planda tutmaktadır. Böylece farklı değişimleri ve yenilikleri en iyi şekilde yorumlayıp işleve geçiren genç ruha sahip, dinamik bir ekip ortaya çıkmaktadır.